Komunie Święte w Amber Side – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

Komunie Święte w Amber Side

Komunie Święte w Amber Side

12 maja w restauracji Amber Side, zlokalizowanej w Amber Expo, tradycyjnie odbyły się obiady i przyjęcia rodzinne z okazji Pierwszych Komunii Świętych. Nasz zespół, jak co roku, zadbał o każdy szczegół organizacyjny – od spersonalizowanego menu składającego się ze zdrowych, pysznych posiłków, po wystrój sali. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzinne imprezy i spotkania były niezapomnianymi przeżyciami.

W Amber Side wysoko cenimy sobie spotkania i przyjęcia w rodzinnym gronie. Nasi kucharze z ogromną starannością podchodzą do tworzenia dedykowanego menu, a profesjonalny zespół dba o pełną obsługę i komfort współpracy. Działamy sprawnie, z pomysłem i dużą dbałością o jakość, dlatego jesteśmy cenieni jako dostawca usług cateringowych dla organizatorów imprez masowych, jak również mniejszych eventów oraz uroczystości prywatnych i rodzinnych.

Nasza oferta obejmuje współpracę przy organizacji imienin, urodzin, komunii, chrzcin, wesel, rocznic, wydarzeń firmowych, jubileuszy czy nawet niestandardowych cateringów na imprezy okolicznościowe i masowe, konferencje naukowe, targi i bankiety.


Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji wydarzenia lub chciałbyś skorzystać z naszych usług cateringowych, skontaktuj się z nami pod nr +48 784 926 284 lub mailowo na adres handlowy@amberside.pl

Like:

Leave Your Comments

This will close in 20 seconds