Bankiet na Międzynarodowej Konferencji Jubileuszowej PTTPB – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

Bankiet na Międzynarodowej Konferencji Jubileuszowej PTTPB

Bankiet na Międzynarodowej Konferencji Jubileuszowej PTTPB

W dniach 10-12 maja w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się wyjątkowa, bo jubileuszowa, konferencja Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Międzynarodowa Konferencja Jubileuszowa PTTPB była również okazją do świętowania 20. urodzin stowarzyszenia. Zespół Amber Side miał przyjemność zaprosić członków PTTPB oraz sympatyków i specjalistów terapii evidence-based na bankiet, zwieńczający to niezwykłe wydarzenie.

Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej jest niezależnym stowarzyszeniem naukowym skupiającym profesjonalistów aktywnie zajmujących się pomocą osobom z zaburzeniami psychicznymi i problemami emocjonalnymi, a także pracą badawczo-naukową dotyczącą mechanizmów funkcjonowania psychicznego człowieka i obecnie zrzesza już ponad 1900 członków, w tym 574 certyfikowanych terapeutów oraz 40 superwizorów dydaktyków. Międzynarodowa Konferencja Jubileuszowa PTTPB to dwa dni wykładów, paneli i warsztatów dla specjalistów i sympatyków teorii terapii behawioralnej.

10 maja restauracja Amber Side w Europejskim Centrum Solidarności ugościła wszystkich uczestników i organizatorów konferencji na bankiecie jubileuszowym, który był okazją do świętowania 20. urodzin PTTPB oraz do nawiązania znajomości i współpracy pomiędzy entuzjastami CBT.


Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji wydarzenia lub chciałbyś skorzystać z naszych usług cateringowych, skontaktuj się z nami pod nr +48 784 926 284 lub mailowo na adres handlowy@amberside.pl

Like:

Leave Your Comments

This will close in 20 seconds