Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia włoska – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia włoska

Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia włoska

By In GłównePosty

Ciao! 22 kwietnia wyruszyliśmy w podróż po kolejnej kuchni świata! Tym razem zaprosiliśmy wszystkich łasuchów do restauracji Amber Side w Europejskim Centrum Solidarności na prawdziwą włoską ucztę. Jak zwykle zachęcaliśmy do odwiedzania nas całą rodziną i skorzystania lekcji prostych słówek i zwrotów w języku włoskim.

Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia włoska był przedostatnią podróża kulinarną, organizowaną pod okiem Szefa Gastronomii Amber Side Kamila Hildebrandta, przed przerwą wakacyjną. W ramach tego spotkania kucharze podzielili się z Gośćmi najlepszymi daniami, tradycyjnie zdobiącymi stoły Włochów.

Ideą Niedzielnych Bufetów Rodzinnych jest przybliżenie uczestnikom smaków królujących od lat na międzynarodowych stołach oraz zapoznanie ich poprzez kuchnię z kulturą mniej lub bardziej odległych regionów. W Amber Side edukacja kulinarna przeplata się z rodzinną atmosferą. W czasie trwania bufetu odwiedzające nas dzieci uczą się wraz z opiekunką prostych zwrotów i podstawowych słówek w języku „odwiedzanego” kraju, zajmują się kolorowankami czy przejmują na własność ECSowy Plac Zabaw 🙂

Pełne menu nadchodzącego bufetu!

 

Kolejne Niedzielne Bufety Rodzinne:

6 maja – Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia meksykańska


Cena bufetu to 79 zł/osoba. Dzieci do lat 9 uczestniczą w wydarzeniu za darmo.

Rezerwacje: 666 368 334 lub a.piatkowska@amberside.pl

Like:

Leave Your Comments

This will close in 20 seconds