Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia grecka – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia grecka

Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia grecka

By In GłównePosty

Już 8 kwietnia zaprosiliśmy Państwa do Amber Side w Europejskim Centrum Solidarności na kolejną kulinarną podróż pod okiem naszych doświadczonych kucharzy i uśmiechniętej obsługi. Tym razem ich smakowitym celem stała się słoneczna i kolorowa Grecja!

Wszystkich smakoszy i kulinarnych podróżników gościliśmy na kolejnym Niedzielnym Bufecie Rodzinnym – cyklicznej kulinarnej uczcie przybliżającej uczestnikom smaki kuchni ze wszystkich zakątków świata. 8 kwietnia odegnaliśmy zimową aurę, która przyszła do nas wraz z początkiem wiosny i wspominaliśmy smaki lata. Z tej okazji nasi kucharze, pod okiem Szefa Gastronomii – Kamila Hildebrandta – przygotowali m.in. gołąbki w liściach winogron, souvlaki, musakę, kalmary z chili czy roladki z grillowanego bakłażana. Nie zabrakło również oferty dla fanów słodkości, a w niej: tarta cytrynowa, baklawa, jogurt grecki ze świeżą figą czy greckie loukamades!

Niedzielne Bufety Rodzinne to wydarzenia stworzone z myślą o całych rodzinach. Kiedy rodzice oddają się podróżom „widelcem po mapie” dziećmi opiekuje się wykwalifikowana opiekunka. Maluchy w trakcie bufetu uczą się prostych zwrotów i podstawowych słówek w języku „odwiedzanego” danego kraju! Nasi mali goście potrafią już gawędzić po francusku, hiszpańsku i tajsku!

Pełne menu Niedzielnego Bufetu Rodzinnego: kuchnia grecka

Kolejne Niedzielne Bufety Rodzinne:
22 kwietnia – Niedzielne Bufety Rodzinne: kuchnia włoska
6 maja – Niedzielne Bufety Rodzinne: kuchnia meksykańska


Cena bufetu to 79 zł/osoba. Dzieci do 9 lat uczestniczą w wydarzeniu za darmo.

Rezerwacje: 666 368 334 lub a.piatkowska@amberside.pl

Like:

Leave Your Comments

This will close in 20 seconds