Konferencja Personal Democracy Forum – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

Konferencja Personal Democracy Forum

Konferencja Personal Democracy Forum

By In GłównePosty

W dniach 26-27 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się szósta edycja międzynarodowej konferencji, której celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany idei i doświadczeń europejskich aktywistów – Personal Democracy Forum. Dla uczestników konferencji restauracja Amber Side przygotowała koktajl w ogrodzie zimowym ECS.

Prelegenci podczas dwóch dni wystąpień, spotkań i warsztatów próbowali odpowiedzieć sobie na pytanie, jak wykorzystać nowe technologie w budowaniu aktywnego społeczeństwa obywatelskiego. Odbywające się w Europejskim Centrum Solidarności wydarzenie jest największą europejską edycją amerykańskiej konferencji Personal Democrcay Forum organizowanej przez nowojorski Civil Hall.

Mieliśmy ogromną przyjemność zaprosić 26 kwietnia wszystkich uczestników i prelegentów konferencji na koktajl przygotowany przez nasz zespół w ogrodzie zimowym Europejskiego Centrum Solidarności.


Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji wydarzenia lub chciałbyś skorzystać z naszych usług cateringowych, skontaktuj się z nami pod nr +48 784 926 284 lub mailowo na adres handlowy@amberside.pl

Like:

Leave Your Comments

This will close in 20 seconds