Amber Side na podium konkursu Sportowa Wiosna 2018 – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

Amber Side na podium konkursu Sportowa Wiosna 2018

Amber Side na podium konkursu Sportowa Wiosna 2018

By In GłównePosty

W wielką dumną informujemy, że zespół Amber Side zajął drugie miejsce w corocznym konkursie kulinarnym Sportowa Wiosna 2018, organizowanym przez Hotel Mistral Sport. Na podium stanęli Szef Kuchni Amber Side, Michał Przewoźnik wraz z jednym z naszych doświadczonych kucharzy – Krzysztofem Majewskim. 

W dniach 5-6 marca w Gniewinie odbyła się 3. edycja konkursu dla uczniów szkół gastronomicznych oraz profesjonalnych kucharzy Sportowa Wiosna 2018. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy kulinarnej i najnowszych trendów gotowania. Zwłaszcza dziedzina kuchni sportowej, kuchni fit – to najważniejsze wyzwania współczesnych kulinariów. Michał Przewoźnik oraz Krzysztof Majewski z Amber Side zaserwowali:

  • polędwicę z dorsza marynowaną w soku z buraków (gotowaną w niskiej temperaturze – 53*), podawana z kaszanką z grasicą cielęcą, wątróbką drobiową, krwią wieprzową, tymiankiem i szalotką, a do niej puree z palonego kalafiora, sos z ogonów wołowych i piklowany ogórek;
  • lody czekoladowe, ciastko cygaretkowe, zabajone cytrynowe, żelka rozmarynowo-miętowa i liofilizowane truskawki.

Gratulujemy naszym kucharzom wygranej oraz zapraszamy wszystkich fit-smakoszy do naszych restauracji W Europejskim Centrum Solidarności oraz w Amber Expo do próbowania dań wychodzących spod ich ręki!

Like:

Leave Your Comments

This will close in 20 seconds