V konferencja Klient w Urzędzie – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

V konferencja Klient w Urzędzie

V konferencja Klient w Urzędzie

By In GłównePosty

24 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć uczestników V konferencji Klient w Urzędzie, współorganizowanej przez Miasto Gdańsk. Kucharze z naszej restauracji w Europejskim Centrum Solidarności przygotowali kolację dla 150 odwiedzających, prelegentów i organizatorów spotkania. Wieczorem pokonferencyjną atmosferę umilił koncert zespołu Pan Górski i Spółka oraz solisty Grzegorza Dudzińskiego w utworach Jacka Kaczmarskiego.

W dniach 24-25 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyła się, skierowana do menedżerów sektora publicznego, konferencja „Klient w Urzędzie – o nowoczesnej obsłudze interesanta”. Spotkanie zostało wzbogacone o różnorodne ścieżki tematyczne oraz warsztaty prowadzone przez praktyków i ekspertów różnych dziedzin.

Restauracja Amber Side przygotowała kolację dla uczestników konferencji oraz poczęstunek w formie bufetu z zimnymi przekąskami.

 


Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji wydarzenia lub chciałbyś skorzystać z naszych usług cateringowych, skontaktuj się z nami pod nr +48 784 926 284 lub mailowo na adres handlowy@amberside.pl

Like:

Leave Your Comments