O nas – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT

O nas

Dla Was

Przepysznie. Ciekawie. Nowocześnie.
Różnorodnie. Świeżo. Z pomysłem.

Gdańsk to nasze miejsce na ziemi. Jako patrioci lokalni czerpiemy smaki i inspiracje z produktów regionalnych. Łączymy je z kulinarnymi pomysłami, których poszukujemy podczas licznych podróży po świecie. W naszych restauracjach i kawiarni podajemy dania różnorodne, skomponowane z myślą o dorosłych i dzieciach. Działamy sprawnie i z pomysłem, dlatego jesteśmy cenieni też jako dostawca usług cateringowych dla organizatorów imprez masowych, jak również mniejszych eventów oraz uroczystości prywatnych.

6

Lat Doświadczenia

428

Stolików we Wszystkich Lokalizacjach

18

Doświadczonych Kucharzy

169

Profesjonalnych Kelnerów i Kelnerek

Historia

Historia naszych restauracji, kawiarni oraz baru sięga 2012 roku. Pierwszy obiekt został otwarty tuż przed Euro 2012 w budynku Amber Expo zlokalizowanym przy bursztynowym stadionie. Od tego czasu inwestujemy w nasz zespół, aby gościć Was najlepszymi smakami z różnych stron świata. W tej chwili zarządzamy czterema obiektami: dwoma restauracjami, lunch barem i kawiarnią. A plany rozwoju mamy odważne.

Nasza Filozofia

Cenimy jakość i przykładamy wagę do szczegółów. Doceniamy, że nasi klienci są z nami od wielu lat. Z roku na rok zmieniamy się, aby zaspakajać zmieniające się potrzeby kulinarne naszych gości. Jakość i dobór smaków, których można doświadczać w naszych wnętrzach absorbuje nas na co dzień. Próbujemy, wybieramy i dobieramy składniki tak, aby zachwycać nietuzinkowymi pozycjami kuchni z całego świata.

Specjalne Menu

Nasze zmieniane co kwartał menu zadowolą każde podniebienie.

Specjalne Menu

Nasze zmieniane co kwartał menu zadowolą każde podniebienie.

Lokalizacja

Zapraszamy do naszej restauracji w Amber Expo.

Lokalizacja

Zapraszamy do naszej restauracji w Amber Expo.

Dobro Wraca

W Amber Side wierzymy, że dobro powraca, dlatego korzystamy z każdej okazji, żeby się nim dzielić. Od 2012 roku wpieraliśmy projekt społeczny „Zeszyt dla ucznia”, działamy również czynnie na rzecz Parafii pw. św. Anny i Joachima w Gdańsku Letnicy. Nasza współpraca z Fundacją Hospicyjną im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku zaowocowała wielokrotną organizacją „Balu z Sercem” – wydarzenia, którego celem jest zebranie środków niezbędnych na pomoc podopiecznym hospicjum. W 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z Zespołem Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku, którego uczniowie zyskali możliwość odbywania całorocznych praktyk zawodowych pod okiem naszych doświadczonych kucharzy. Efektem tego działania było przyznanie nam w 2017 roku nominacji do nagrody Prezydenta Miasta Gdańska – Pracodawca Przyjazny Szkole Zawodowej.

Referencje naszych Klientów

Piękne słowa pięknych ludzi

Największą radością zespołu Amber Side są opinie zadowolonych gości!

This will close in 20 seconds