Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia francuska – Amber Side – restauracja i catering

Szybka rezerwacja: +48 695 809 099

Social Media: :
KONTAKT

Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia francuska

Niedzielny Bufet Rodzinny: kuchnia francuska

By In GłównePosty

18 marca w Amber Side w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się kolejna kulinarna podróż „widelcem po mapie”. Tym razem zapraszamy wszystkich łasuchów i ich pociechy na spotkanie z romantyczną kuchnią francuską i jej aromatycznymi daniami. A najmłodszym, głodnym wiedzy proponujemy naukę podstawowych zwrotów w języku miłości.

W ramach kolejnego cyklicznego spotkania nasi kucharze pod okiem Szefa Gastronomii Kamila Hildebrandta, przygotują dla Państwa dania, które od lat królują na stołach francuzów m.in. eskalopki z piersi indyka, zupę rybną – bouilabaisse, rillettes z kaczki czy warzywa duszone po prowansalsku. Jak zwykle nie zabraknie również słodkości. Goście Niedzielnego Bufetu Rodzinnego będą mieli również możliwość skosztowania francuskich makaroników czy słynnego creme brulee.

Niedzielny Bufet Rodzinny to również wydarzenie stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi, którymi podczas trwania posiłku zaopiekuje się wykwalifikowana opiekunka. Maluchy w trakcie bufetu uczą się prostych zwrotów i podstawowych słówek w języku „odwiedzanego” danego kraju! Oui?

Pełne menu nadchodzącego bufetu.

 

Kolejne Niedzielne Bufety Rodzinne:
8 kwietnia – Niedzielne Bufety Rodzinne: kuchnia grecka
22 kwietnia – Niedzielne Bufety Rodzinne: kuchnia włoska
6 maja – Niedzielne Bufety Rodzinne: kuchnia meksykańska


Cena bufetu to 79 zł/osoba. Dzieci do 9 lat uczestniczą w wydarzeniu za darmo.

Rezerwacje: 666 368 334

Like:

Leave Your Comments