Europejskie Centrum Solidarności – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT
Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarności

Restauracja z historią w tle

Zlokalizowana w przepięknym budynku w sercu Gdańska restauracja – jako jedyna w Trójmieście – pomieści wydarzenie na 150 miejsc siedzących. Doskonałe możliwości aranżacyjne umożliwiają dostosowanie ustawienia stołów do potrzeb wydarzenia.

Witaj na Stoczni

Wnętrze wielokrotnie nagrodzonego za architekturę Europejskiego Centrum Solidarności doskonale współgra z restauracją, a zlokalizowany w budynku plac zabaw pozwala uatrakcyjnić pobyt najmłodszym gościom.

W menu restauracji mamy dania kuchni europejskiej i gdańskiej, inspirowane produktami sezonowymi, regionalnymi oraz porami roku.

Godziny Otwarcia

AMBER SIDE
Środa-Poniedziałek
13:00 – 18:00

Wtorek
nieczynne

CORTEN CAFE
Poniedziałek – Niedziela
10:00 – 18:00

ELEKTRON BAR
Środa-Poniedziałek
10:00 – 17:00

Wtorek
nieczynne

Corten Cafe

Masz ochotę na pyszne ciasto, przekąskę lub aromatyczną kawę? Potrzebujesz chwili wytchnienia podczas zwiedzania wystaw w Europejskim Centrum Solidarności? Mieszkasz niedaleko i masz ochotę na coś pysznego? Wstąp do naszej kawiarni w ECS i delektuj się naszymi wypiekami i widokiem przepięknego ogrodu zimowego w jedynym w swoim rodzaju muzeum.

Nasi cukiernicy przygotowują ciasta i desery według unikalnych receptur, a goście z całego świata zachwycają się jakością kremów, bezy i ciast, z których tworzone są słodkie kompozycje Corten Cafe.

Elektron Bar

Szybko, zdrowo i w przystępnych cenach – na szybki lunch zapraszamy do Europejskiego Centrum Solidarności na I. piętro. Możesz u nas skomponować pyszny obiad z 3 dań – od typowych przekąsek „do ręki”, po klasyczne dania obiadowe, firmowane jakością Amber Side. W menu zawsze posiadamy propozycje wegetariańskie. Dysponujemy ponad 60 miejscami siedzącymi i dla grupy możemy zrobić rezerwację.