Europejskie Centrum Solidarności – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT
Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarności

Restauracja z historią w tle

Zlokalizowana w przepięknym budynku w sercu Gdańska restauracja pomieści wydarzenie na 120 miejsc siedzących. Doskonałe możliwości aranżacyjne umożliwiają dostosowanie ustawienia stołów do potrzeb wydarzenia.

Witaj na Stoczni

Wnętrze wielokrotnie nagrodzonego za architekturę Europejskiego Centrum Solidarności doskonale współgra z restauracją, a zlokalizowany w budynku plac zabaw pozwala uatrakcyjnić pobyt najmłodszym gościom.

W menu restauracji mamy dania kuchni europejskiej i gdańskiej, inspirowane produktami sezonowymi, regionalnymi oraz porami roku.

Godziny Otwarcia

AMBER SIDE

Poniedziałek – Piątek
12:00 – 18:00

Sobota – Niedziela
12:00 – 19:00

CORTEN CAFE

Poniedziałek
10:00 – 18:00

Wtorek
10:00 – 17:00

Środa – Niedziela
10:00 – 18:00

GODZINY PRACY RESTAURACJI W CZASIE MAJÓWKI

W dniach 1-7.05.2023 restauracja jest czynna w standardowych godzinach

Corten Cafe

Masz ochotę na pyszne ciasto, przekąskę lub aromatyczną kawę? Potrzebujesz chwili wytchnienia podczas zwiedzania wystaw w Europejskim Centrum Solidarności? Mieszkasz niedaleko i masz ochotę na coś pysznego? Wstąp do naszej kawiarni w ECS i delektuj się naszymi wypiekami i widokiem przepięknego ogrodu zimowego w jedynym w swoim rodzaju muzeum.

Nasi cukiernicy przygotowują ciasta i desery według unikalnych receptur, a goście z całego świata zachwycają się jakością kremów, bezy i ciast, z których tworzone są słodkie kompozycje Corten Cafe.