Europejskie Centrum Solidarności – Amber Side – restauracja i catering

Social Media: :
KONTAKT
Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarności

Restauracja z historią w tle

Zlokalizowana w przepięknym budynku w sercu Gdańska restauracja pomieści wydarzenie na 120 miejsc siedzących. Doskonałe możliwości aranżacyjne umożliwiają dostosowanie ustawienia stołów do potrzeb wydarzenia.

Witaj na Stoczni

Wnętrze wielokrotnie nagrodzonego za architekturę Europejskiego Centrum Solidarności doskonale współgra z restauracją, a zlokalizowany w budynku plac zabaw pozwala uatrakcyjnić pobyt najmłodszym gościom.

W menu restauracji mamy dania kuchni europejskiej i gdańskiej, inspirowane produktami sezonowymi, regionalnymi oraz porami roku.

Godziny Otwarcia

AMBER SIDE

Poniedziałek – Czwartek
12:00 – 17:00

Wtorek
zamknięte

Piątek – Niedziela
12:00 – 18:00

CORTEN CAFE

Poniedziałek
12:00 – 17:00

Wtorek
10:00 – 17:00

Środa – Niedziela
10:00 – 20:00

STOŁÓWKA

Stołówka czasowo przeniesiona do restauracji na parterze

Corten Cafe

Masz ochotę na pyszne ciasto, przekąskę lub aromatyczną kawę? Potrzebujesz chwili wytchnienia podczas zwiedzania wystaw w Europejskim Centrum Solidarności? Mieszkasz niedaleko i masz ochotę na coś pysznego? Wstąp do naszej kawiarni w ECS i delektuj się naszymi wypiekami i widokiem przepięknego ogrodu zimowego w jedynym w swoim rodzaju muzeum.

Nasi cukiernicy przygotowują ciasta i desery według unikalnych receptur, a goście z całego świata zachwycają się jakością kremów, bezy i ciast, z których tworzone są słodkie kompozycje Corten Cafe.

Stołówka

Szybko, zdrowo i w przystępnych cenach – na szybki lunch zapraszamy do Europejskiego Centrum Solidarności na I. piętro. Możesz u nas skomponować pyszny obiad z 3 dań – od typowych przekąsek „do ręki”, po klasyczne dania obiadowe, firmowane jakością Amber Side. W menu zawsze posiadamy propozycje wegetariańskie. Dysponujemy ponad 60 miejscami siedzącymi i dla grupy możemy zrobić rezerwację.